A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Labinot Alshiqi - T'pata Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

02/12/2016

2016-12-02T14:56:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'pata Dashni" kënduar nga Labinot Alshiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Alshiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018