A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Labinot Alshiqi - Zemren Ma Theve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2016

2016-11-27T10:32:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ma Theve" kënduar nga Labinot Alshiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Alshiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mary X. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Refreni

fjalen e preve e zemren ma theve
tash ti vazhdo me tjetrin
qe me te mua mzhgenjeve

pjesa 1

tkujtohen momentet kur mua me the
ti je gjith bota dhe kurr ste le
shum shpejt ti i harrove
me tjetrin ti shkove . me tjetrin shkove

lotet e tua ishin thjesht mashtrim
tbesova si i verber isht nje gabim
gabimi i vetem qe une kam bo
qe gjitha gjonat ty ti kam dhan

jeta me ty ishte thjesht nje aventur
tani u msova me faktin q je nje kurv
nuk du me dit ca ndodhi mes nesh
me ty nuk ja vlejti m vje shum keq

ti rrugen tane vazhdoje ku tdush
un me jeten time q me rrena mke mush
nuk du me mgju fjal mga goja jote
jam msu me rrenat e ksaj bote

asnjo njeten time ska me hy kurr
zhgenjimi par mbeti si figur
fotot e tua q i kisha si shof mo
ishe ajo femra q nzemer mkee vra

zhgenjimi e par ishte nje msim
lidhja jon qe kishim nbeti mje kujtim
nuk ka mo , onderra as plane per ne
ishe ajo qe anderrat ngjys na i le


Refreni


fjalen e preve e zemren ma theve
tash ti vazhdo me tjetrin
qe me te mua me zhgenjeve

Pjesa 2

ti e din shum mir qa kam bo per ty
gjitha gjonat i ke bo bich me ra nsy
mendimin e tjerve per ty e din
per ty zdu me ja dit ket gjo mir e din

nuk tvjen mir kur nrrug mshef me tjetren
letren q ma dhe e kam hup prr tjetren
shum shpejt u pendove per ket q bonr
tani zemr ska kthim ti e shkatrrove

tkam harru me koh as nuk tpermeni
jeten e kam para dhe pse ndryshoi veni
nuk ka mo dashni as fjal te mira
gjdo nat ti thoja qe t ishe e imja

u lodha me nje femer q nuk ja vle
shpejt e nxerre ftyren qe mua sma the
ti e din qe per ty nuk kam mo nevoj
u lodha me fjalet q ti i ke fol

Refreni


fjalen e preve e zemren ma theve
tash ti vazhdo me tjetrin
qe me te mua mzhgenjeveMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018