Labinot Rexha

Labinot Rexha Dhe Kallashi Po Thyejnë Rekord Klikimesh

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2015]
Labinot Rexha dhe Kallashi brenda më pak se dhjetë ditësh kanë arritur të marrin qindra mijëra klikime në Youtube me këngën e tyre “Ajo”.

Kjo këngë deri me tash vetëm në këtë kanal është dëgjuar më shumë se 679 mijë herë.

Videoja është realizuar nga MAX Production, derisa është hera e parë që starleta Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dëgjohet duke kënduar.
 (Indeksonline)

Labinot Rexha Dhe Kallashi Po Thyejnë Rekord Klikimesh

  Labinot Rexha - Ajo (Feat.Kallashi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0