Labinot Rexha

Noti Sjell Klipin E Ri "Niset Trimi"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-03-2015]
"Niset trimi" është titulluar balada më e re e Labinot Rexha. Është ky një klip që është pëlqyer jashtëzakonisht bukur nga publiku, për vetë faktin së përcjell një mesazh të caktuar mbi gjendjen e tanishme të popullit të Kosovës. Tekstin e ka punuar Qazim Menxhiqi, muzikën e ka përpunuar Machiato Records, ndërsa video nga Max Production.

Noti ka menduar të na befasojë edhe me një bashkëpunim të ri me këngëtaren e re Vjollca Hamiti, të cilin do e shijojmë më 19 mars.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Noti Sjell Klipin E Ri “Niset Trimi“

  Labinot Rexha - Niset Trimi [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0