Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Studente Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje studente ne Prishtine
ma ka zbukuru rinine
per nje kafe e njoftova
shume e dashurova (2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (2x)

Per studentet i jap mendte
qe ti japish komlimente
zemren mua ajo ma fali
dhimbjen sec ma ndali(2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (4x)


Ky tekst u dërgua nga Xatte


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labinot Rexha - Studente
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Studente".
3. Video është e këngës "Studente", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0