Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Ne Po Maturojm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Nje dhurat te jap kujtim
per ty o shoku im
ne nje bank gjithmon jemi ulur
me mbaj ne mendim
2
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm
2x
Dy lot nga syt e mi
ne zemer shum merzi
do t'mungoj klasa
edhe shkolla edhe kjo shoqeri
2x
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm


Ky tekst u dërgua nga Roland Mullaavda

Labinot Rexha - Ne Po Maturojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Po Maturojm".
3. Video është e këngës "Ne Po Maturojm", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0