A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lady Antebellum

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Lady Antebellum është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lady Antebellum is an American country music group formed in Nashville, Tennessee in 2006. The group is composed of Hillary Scott (lead and background vocals), Charles Kelley (lead and background vocals, guitar), and Dave Haywood (background vocals, guitar, piano, mandolin). Scott is the daughter of country music singer Linda Davis, and Kelley is the brother of pop singer Josh Kelley. The group made its debut in 2007 as guest vocalists on Jim Bri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jonas Brothers

High School Musical

Lawson

Spice Girls

T.A.T.U.

One Direction

Rbd

La Quinta Estacion

Superchick

Backstreet Boys


Tags: Lady Antebellum

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019