Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lady Antebellum - Long Gone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Long Gone" kënduar nga Lady Antebellum.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bryan Adams. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

The telephone's bin ringin' - ringin' off the wall
It's your Las Vegas lawyer - another long distance call
He says you get the house and the car
And I get the clothes I got on
Now she's gone
Long, long, long, long gone
Now I'm a happy boy

She's long, long, long, long gone

Operator get me Manhatten - get my baby on the line
Sooner or later she's gotta realize
That all my feelin's were for real
But maybe she was leadin' me on

[Chorus]

She took the frigidaire
She got my favorite chair
You could say she got the best of me

It's like a legal crime
But in a matter of time
She'll be back for the rest of meMë Shumë Këngë Nga Lady Antebellum:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet