A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Laid - Take It Off

Teksti i këngës:

[Verse 1]

I pick you up in the drop and make it hot
Shawty get in my car and make it pop
Classy baby when we get our freak on
Clothes off but keeps christian lou boutin on
(pre chorus)
You know you're a dime piece
Let me love your body
You're one of a kind
Girl imma take my time

(chorus)

Take it off
Do it for me, we about to get nasty
Take it off
Working down the middle
Baby show me what you got
I need all
I need all

[Verse 2]

Damn baby
You drive me crazy
Riding in your body like its a mercedes
Swagga on point just like the 80`s
I can see you having my babys
(pre chorus)
You know you're a dime piece
Let me love your body
You're one of a kind
Girl imma take my time

(chorus)

Take it off
Do it for me, we about to get nasty
Take it off
Working down the middle
Baby show me what you got
I need all
I need all

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019