Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lalushi - Ah Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum gabova ne ket jete qysh me ty kur jam zatek Ah dashni dashni e vjeter ty tkam dasht ma shum se veten edhe pse kam pas besim kur po te shoh po mbjen munim(2x).

Ende zemra ng ati mdridhet fjalt e tua nkok pom sillen.

Ah dashni dashni e vjeter ty tkam dasht ma shum se veten edhe pse kam pas besim kur po te shoh po mbjen munim.(4x)


Ky tekst u dërgua nga  tinkka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lalushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2010


Lalushi - Ah Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni".
3. Video është e këngës "Ah Dashni", por nuk këndohet nga Lalushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lalushi:


Komente 0