Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lam Shaqiri - Je Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Fati Im".
3. Video është e këngës "Je Fati Im", por nuk këndohet nga Lam Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lam Shaqiri - Je Fati Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/01/2021

2021-01-12T19:00:17+00:00Edhe lotin ma ke vra,
Edhe vujtje me ke ba.
Ky trishtim ska mbarim,
Se ti ishe ilaqi im.

Je fati im, nafak e huj
jo s'dot behesh nuse tjeter kujt. 2x

Ende gjum nuk kam ne sy,
Un nuk e di pse aq shum te du ty.
Kam mendu se fat te kam,
Kush na mallkoj ne t'dy qe u ndam.

Je fati im, nafak e huj
jo s'dot behesh nuse tjeter kujt. 2x

Video Produksioni: D Max Production
Text: Armi Music
Orchestration: Mirton Meta
Rec: D Max Production


Komente mbi këtë këngë