Audio

Lamm-G - Hey Honey  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2013

2013-10-20T18:33:37

Featuring

Hekuran Krasniqi
Kto per ty e bona,si ti nuk o asnjona
Un me tesha t'gjona, e ti pa pantollona
n'zor jom um i shkreti,po ta typ krejt qyteti
me veshje provokuse, je ma e nxeht se nxehti

Kallma cigaren Kallma cigaren Kallma cigaren
Hajde tash kce

Ref:X4
Hey honey ti je shum funny
dhe pse un s'kom money
hala um don

kallma cigaren,paja qa t'kallxoj
kallma cigaren,paja qa t'kallxoj
kallma cigaren,paja qa t'kallxoj
kallma cigaren,

Kto per ty e bona,si ti nuk o asnjona
Un me tesha t'gjona, e ti pa pantollona
n'zor jom um i shkreti,po ta typ krejt qyteti
me veshje provokuse, je ma e nxeht se nxehti

No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi mami po t'kqyrin per gjami
No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi...

No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi mami po t'kqyrin per gjami
No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi mami po t'kqyrin per gjami
No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi mami po t'kqyrin per gjami
No money no funny mami nuk jena n'Miami
Heki edhe Lammi mami po t'kqyrin per gjami

Hey honey ti je shum funny


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo
Më Shumë Këngë Nga Lamm-G:

Më Shumë...