Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lani - Tragjedia E Himares  (Feat. KMC & Lil G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/05/2012

2012-05-28T18:24:54+00:00

Featuring

KMC

Featuring

Lil GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tragjedia E Himares" kënduar nga Lani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet