Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lani - Stil Banditi  (Feat. Kl Ypsilon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2012

2012-12-05T21:17:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stil Banditi" kënduar nga Lani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet