Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares

Las Populares
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Las Populares është grup këngëtarësh i huaj i njohur. Las populares eshte nje grup muzikor shume i njohur ne Argjentine dhe tere boten .Ky grup eshte ne serialin "Patito feo".Ne kete grup bejne pjese: Patito, Hosefina, Tamara, Sol, Matias, Alan, Santiago, Felipe dhe Gonzalo. Grupi kundershtar i tyre eshte Las divinas ne te cilin bejne pjese: Antonela, Katerina, Pia, Lusiana, Belen, Fakundo, Guido, Bruno dhe Guadalupe.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Komente 1