Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Las Populares (En Ingles) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Not, not, not we do not want not.
To be so uecas as the divine ones.
Not, not, not we do not want not.
To be wrists(dolls) without heart not not not.

If, si.si want if.
To share the dreams of the life.
If, if, if we want if.
To give always the best or or or.

Together we can re-go.
Together we can fly.
To where querramos to go.
Together we can come uh uh uh.

Holiday(Party) holiday(party), the life is a holiday(party).
He(She) listens to your heart.
Holiday(Party) holiday(party) that everything costs.

Give me a bit of love.
Give me a bit of vos.
With a bit(little) of love.

Holiday(Party)!!!!!!!!!!!!!!!!!.Nuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - Las Populares (En Ingles)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Las Populares (En Ingles)".
3. Video është e këngës "Las Populares (En Ingles)", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0