Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - El Amor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Amor... mis amigas me preguntan si me gusta alguien ...
y yo le digo que NO......
el amor hay ke soportarlo
aunque
sea
peor.....( el amor )

estribillo
amor amor amor no tengas verguenza por que el amor
es algo de Diossss ( amor )
pero igual yo estoy.....(amor)
amoooor
no le tengas miadooo
no
por favor
el amorr
te
mata de dolor...!
(de dolor)
amor

todos me preguntan si centi alguna vez el amorr
y yo les dijo ke nooooo
aunke sea peror yo estoy ( estoy )

estribillo( x 3)
amorrrNuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - El Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "El Amor".
3. Video është e këngës "El Amor", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0