A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Gëzim

Vallja E Luleve

vijnë vashat valle valle
gushë e gji stolisura
një pëllumb,një sy sorkalle
sec me vjen më e mbollisura

- poem written by Lasgush Poradeci


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  94

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019