Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Laura Gjipi & Elisa Gjipi - Nënë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2019

2019-09-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Elisa Gjipi

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2019




Ndalu pak
Ndoshta fryn ere pastaj
I mer te gjitha vrap
Cka na lendoj
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Hajde pak
Njeher te tperqafoj
Pafund te te shtrengoj
Nene me beko
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Ska si nana jem
Dy fjale do i them
Me dhe jeten dhe une per ty
Do bej njesojjjj
Ref(perseritje )


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli




Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet