Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Nezha - Jo S'e Di

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo S'e Di".
3. Video është e këngës "Jo S'e Di", por nuk këndohet nga Laura Nezha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Nezha - Jo S'e Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  268

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

6 🔥

24/10/2011

2011-10-24T20:07:28+00:00

Dashuria nën emrin tënd
në zemrën time një mur gdhend
historit që nga pas lën gjurmë
akoma pa filluar shumë shpejt marrin fund
Se une do ta doja një jete me ty
ditën e martesës të më shoqëroje ti
sa e ëndërroja, ëndërroja cdo natë,
ti më bëre t'ndihem vajza më me fat.

Dhe dikur stuhit filluan, gjithcka gjetën, shkatërruan
e pambrojtur ishte kjo dashuri
një dashuri që kurrë s'jetuam une e ti
Pas cdo stuhie prap dielli do t'shkëlqej
por dita neser pa ty do me gjej
jo se kuptoj, une se kuptoj
jetës t'ime nga t'ja filloj

Ref: Jo, se di. Jo, se di.
S'te them dot lamtumirë, lamtumirë
Jo, se di. Jo, se di.
S'te them dot lamtumirë, lamtumirë

Dashuria nën emrin tënd
në zemrën time një mur Gdhend
historit qe nga pas lën gjurmë
akoma pa filluar shumë shpejt marrin fund
Se une do të jepja gjithcka për ty
ndryshe do veproja, nese do ta doje ti
Sa shumë lotë, sa shumë gabime
Kërkoj dhe një mundësi, zemra ime..

Ka nje fund, po ka dhe rikthim
disa gjëra thjesht s'kan shpjegim
E kuptoj se mbaroj për ty
vështirë t'pranoj se kurrë s'do jemi ne të dy

Pas cdo stuhie prap dielli do t'shkëlqej
por dita neser pa ty do më gjej
jo se kuptoj, un se kuptoj
jetës time nga t'ja filloj

Ref: Jo, se di. Jo, se di.
S'te them dot lamtumire, lamtumire
Jo, se di. Jo, se di.
S'të them dot lamtumirë, lamtumirë


Ky tekst u dërgua nga Venera   teutadk   endrita2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Laura Nezha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet