Official Video

Laura Nezha - Luv That


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2016

2016-01-19T20:00:32

Muzika & Teksti:

Stine

Video Produksioni:

ND Film ProKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luv That" kënduar nga Laura Nezha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Laura Nezha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Laura Nezha: