Lauresa Qerkezi
Lauresa Qerkezi
Lauresa Qerkezi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Prishtinë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Lauresa Qerkezi është këngëtare. Më datë 25 Dhjetor 2022, Lauresa Qerkezi publikon videoklipin "Dashnia Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Shpeta Sound, ndërsa tekstin e shkroi Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 18 Qershor 2023, Magrib Muqiqi & Lauresa Çerkezi publikojnë videoklipin "Pasha Ty". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0