Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lavdim Kasumaj - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je taman qysh du un
Diqka po na lidh
Je simpatike
Afer teje ndjehem mir

REF.:
Dashni dashni
Me ty kam ra
Nuk me shkon as nji minut
Ty pa te pa

Shpirt mos u ndrysho
Se ti je perfekt
Ska vend ma tmir per ty
Si ne zemren tem

REF.:
Dashni dashni
Me ty kam ra
Nuk me shkon as nji minut
Ty pa te paNuk kemi video për këtë këngë.
Lavdim Kasumaj - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Lavdim Kasumaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lavdim Kasumaj:


Komente 0