Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - Larg Bixhozit (Feat. Scandali)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron

Scandali
Cdo mengjes dal nga shpia xhepat i kam plot
Per mos me shku n bixhoz lutesha ne zot
Kur te futem ne kte loj zdu njeri t m flasi goj
Pasi kam vra xhepat te gjith leket po harxhoj
Ditet ne vijim me shum shton oreksin
Me esht bo sikur drog shok ky Apeksi
Tensioni mbrenda vetes pasi vetem po humb
Po harxhoj gjith bagazhin dhe po i bej shkrumb

Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron

Scandali
?????? perfundimi t varferon
Ne ket loj vec harxhon nje her n vit t nderon
Dhe kur fiton 100 fishin ta merr
Del i humb nga ajo der drejt e per ferr
Eshte si drog ky bixhozi merzit co n stres
E nis qe ne mengjes tu lujt poker francez
Admiral apeks texas dhe rrulet
Me mori jeten bixhozi si njeri i mor peng

Lazy
Te gith keni lujt bixhoz
Gjithcka po harxhoj kaloj n overdose
Ne ket loj s'fiton ne ket loj vec harxhon
Bixhozi te shkatron


Ky tekst u dërgua nga MCJonLazy
Featuring: Scandali
Publikimi: 03/10/2010


Lazy - Larg Bixhozit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Bixhozit".
3. Video është e këngës "Larg Bixhozit", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 0