Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - 1 Ne 1 Milion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40

Per ty kom interes se pa ty une vdes
Se kuptoj jeten pa ty ne mengjes
ne telefon nje sms ku thuhet jeta ime
sikur dje edhe sot me te njetat perjetime
Kom shum kujtime te bukra me ty
Skam nevoj per fjal
Ti lexoj mendimet n'sy
Une e pa ty ket pytje sja boj vetes
N'qofte se ti je larg mu m'hup kujtimi jetes

Kom vler per ty une e di une di
Nuk muj pa ty une pa ty une pa ty (x2)

Ref x2
Je nji ne nje million dhe te kam vetem ty
Se ma e mira ti je Princesha ime (x2)

E du jeten me ty sikur edhe ti me mu
Vetem gjonat me te bukra per ty i kam menu
Kam bo shum gabime po shpejt jam pendu
Ndjenja te verteta je ti qe une du
Bone per mu se shpejt vjen nje dit
Plane per t'ardhme bashk me arrit
Zemer ti je nji ne nji million
Kur jena bashk askush tjeter sekziston

Kom vler per ty une e di une di
Nuk muj pa ty une pa ty une pa ty (x2)

Ref x2
Je nji ne nje million dhe te kam vetem ty
Se ma e mira ti je Princesha ime (x2)


Ky tekst u dërgua nga Xhesikaa   Adela1Lazy
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/08/2013


Lazy - 1 Ne 1 Milion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Ne 1 Milion".
3. Video është e këngës "1 Ne 1 Milion", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 2