A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leddie Malik

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Alfred Marku
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Leddie Malik është një këngëtar. Shqip: Emri i vërtetë: Alfred Marku. Lindur në Burrel & jeton në Tiranë. Rap & Hip-Hop i është kthyer në pasion që në moshën 15 vjeç & në vitin 2010 ka publikuar këngën e tij të parë. Ai është Anëtar i Rap Hip - Hop Grupit "Movementz" në Reading & Londër, Angli Ai përveç repit & hip-hopit ka pasion programimin dhe dizajnin dhe ka mbaruar studimet për Inxhinieri Informatike në Universitetin "Politeknik" Tiranë. Ai është CEO i grupit të bizne...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Return Aga's

Noldi

Kg Man

Emiljano Lekaj

Pandeli Frroku

Francezi

Mc Man

Emalio

Gzai

Lenny


Tags: Leddie Malik, Le Prince Pirust 99, Alfred Marku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019