A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lea Metolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Stockholm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lea Metolli është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lea Metolli është një këngëtare e lindur në Suedi. Më datë 19 Shkurt 2012, Lea publikon videoklipin "Te Pres". Videoklipi u prodhua nga Asha. Me këtë këngë, Lea u paraqit në këto festivale: Zhurma Show 2012 (2012), Netët e Klipit Shqiptar 11 (2012), VFM 2012 (2012). Më datë 14 Maj 2013, Lea publikon videoklipin "Larg Nuk Sheh", nën etiketën BlackFish Entertainment. Në Korrik 2013, Lea Metolli publikon albumin "Ne Vena". Më datë 6 Kor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besa Krasniqi

Eliona Qira

Gentiana Podrimaj

Adelina Thaçi

Jehona Sopi

Mimoza Mustafa

Teuta Kurti

Shkenda Dubova

Edita Sopjani

Eliza Hoxha


Tags: Lea, Lea Metolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019