Official Video

Lea Muharremi - Like  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2014

2014-01-19T13:10:17

Këngë e albumit:

"Ditelindja"
Une jam Lea
vajze me shume kulture
m`pelqen ti ndrroj stilet
e te dukem cool

cool te dukem ne qytet
cool edhe ne shkolle
fotos time ne facebook
te gjithe like t`ja bajne

Like ne shkolle like ne qytet
pelqejne stilin tim
komentet per ore e cast
ne facebook me vine

Jam qekjo qe jam
dhe cool du me mbet
shopingun e dua shume
blej dhe n`internet.


Më Shumë Këngë Nga Lea Muharremi: