Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Ti Dhash Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per Dashuri te humbur
Kurr une me nuk do qaj
Une mbeta e lenduar
Ti mbete i pa faj

Ste Faqson ty bota
se une Femer jam
Thone te te nenshtrohem
se natyr e kam

TI DHASH
TE GJITHA TI DHASH
VEC SI NJE ROBERESH
TE MBYDHUR SDO TME MBASH


Ky tekst u dërgua nga Babydurrsake@yahoo.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ledi Vokshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2010


Ledi Vokshi - Ti Dhash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhash".
3. Video është e këngës "Ti Dhash", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0