Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledian Raboja
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9

Ledian Raboja është këngëtar i njohur. Më datë 24 Shtator 2014, Ledian Raboja publikon videoklipin "I Vogel Isha".

Më datë 29 Dhjetor 2016, Ledian Raboja publikon videoklipin "Me E Mira Ne Bote".

Më datë 24 Prill 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Drit E Henes".

Më datë 21 Nëntor 2017, Ledian Raboja publikon videoklipin "Dil Nuse Ne Valle".

Më datë 6 Prill 2018, Ledian Raboja publikon videoklipin "Kenga Ime".

Më datë 31 Tetor 2019, Ledian Raboja publikon videoklipin "Kazili".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet