Lediana
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop

Lediana është këngëtare. Më datë 3 Tetor 2019, Lediana publikon videoklipin "Hajde Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »