Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledina Celo - Miss Bukuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Kur më lakmoni me syrin tuaj
un cdo vështrim pa takt e vuaj
ju djem te rinj me shpirt capknëa
vallë a më njifni si jam brënda

ne se besoni flas sinqerisht
lërini vajzat mos i ngacmoni
kjo moshe e re stine dashurish
u thotë mesoni te dashuroni
kjo moshë e re stinë dashurish
u thotë mësoni te dashuroni

Refreni
Une nxënësve të klasës jo su llastohem
dhe kam plot ëndrra vajzërije
sa më pëlqen kur lavdërohem
kur me thone djemte miss bukurije
sa më pëlqen kur lavdërohem
kur më thonë djemtë miss bukurije

Ah ju capkëna qe na ngacmoni
ju na besdini pa dyshim
U them ne sy kurrë mos haroni
sna fyeni neve por dashurinë

Ju keni motrat ne moshën tonë
me bukuri prej shtoj zavallet
nëse te tjerët do ua ngacmojnë
edhe ju gjen bela e madhe
nëse te tjerët do ua ngacmojnë
edhe ju gjen bela e madhe

Refreni
Ledina Çelo
Publikimi: 23/12/2000
Muzika: Luan Zhegu & Edmond Zhulali
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Miron Kotani


Ledina Celo - Miss Bukuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miss Bukuria".
3. Video është e këngës "Miss Bukuria", por nuk këndohet nga Ledina Celo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:


Komente 0