A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ledina Çelo - Vagabond Nga Dashuria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  190

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2005

2005-06-01T00:00:00

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004


Të kërkoj, edhe kur të shoh ti mbetesh si i marrë
Por prapë unë të kërkoj, jashte do te fle deri sa të gjej
Se dua te të mbroj, në lëkuren time ty të të fsheh
E do të pres shume gjatë, të dy bashkë të lindim diellin këtë natë

Refreni:

Diten ta verbojmë, si ciganet nga magjia
Natën e bekojmë, endacakë nga vetmia
Ne vetëm vallezojmë, vagabonde nga dashuria
Jo nuk dashurojmë, digjemi nga marrëzia
(2 herë)

Nuk të gjej, me kerkon dhe prapë ne humbim nëpër terr
Jo nuk mund të fle, pa aromen tënde dhe instikti vdes
Ti më ke, në lekuren tënde edhe etja ndez
Jo nuk mund të pres, dielli rri me hene e sonte ne na djeg

Refreni:

Diten ta verbojmë, si ciganet nga magjia
Natën e bekojmë, endacakë nga vetmia
Ne vetëm vallezojmë, vagabonde nga dashuria
Jo nuk dashurojmë, digjemi nga marrëzia

Diten ta verbojmë, si ciganet nga magjia
Natën e bekojmë, endacakë nga vetmia
Ne vetëm vallezojmë, vagabond nga dashuria
Jo nuk dashurojmë, digjemi nga marrëzia...
(2 herë)


Ky tekst u dërgua nga Vesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019