Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledina Çelo - Dangerous
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dangerous".
3. Video është e këngës "Dangerous", por nuk këndohet nga Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ledina Çelo - Dangerous  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  182

Komente

Asnjë Koment

22/02/2010

2010-02-22T18:23:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dangerous" kënduar nga Ledina Çelo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ledina Çelo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Anita Musliu - Dangerous

1.
Kur u njohem
Si te dehur ne dore per dore
Sy me sy
Veq hena mbi ne te dy
Ishe drite mrekulli per syte e mi
Tash ike ti pa asnje fjale
S' mundem te bertas me ze
S' mund te t'fal
Per mua s' vlene asgje

REF
Dangerous nuk e dije se kshtu do t'vija
Dangerous s' ta kapte ty intuita
Jam keshtu siq me sheh
E njejta sikur dje
2.
Te degjoja çdo fjale si me magji
Te shikoja gjithcka per bukuri
Ishe diell ngrohtesi per dashuri
Me tregoje ç'kishe hequr
e qaje me lot
Her me puthje
a thua puthjen e pare kishe sot
Zjarri yt, malli yt nuk shuhen dot.

Tash ike ti pa asnje fjale
S' mundem te bertas me ze
S' mund te t'fal
Per mua s' vlene asgje

REF
Dangerous nuk e dije se kshtu do t'vija
Dangerous s' ta kapte ty intuita
Jam keshtu siq me sheh
E njejta sikur dje

Michael Jackson - Dangerous

The Way She Came Into The Place
I Knew Right Then And There
There Was Something Different
About This Girl

The Way She Moved
Her Hair, Her Face, Her Lines
Divinity In Motion

As She Stalked The Room
I Could Feel The Aura
Of Her Presence
Every Head Turned
Feeling Passion And Lust

The Girl Was Persuasive
The Girl I Could Not Trust
The Girl Was Bad
The Girl Was Dangerous

I Never Knew But I Was
Walking The Line
Come Go With Me
I Said I Have No Time
And Don't You Pretend We Didn't
Talk On The Phone
My Baby Cried
She Left Me Standing Alone

She's So Dangerous
The Girl Is So Dangerous
Take Away My Money
Throw Away My Time
You Can Call Me Honey
But You're No Damn Good For Me

She Came At Me In Sections
With The Eyes Of Desire
I Fell Trapped Into Her
Web Of Sin
A Touch, A Kiss
A Whisper Of Love
I Was At The Point
Of No Return

Deep In The Darkness Of
Passion's Insanity
I Felt Taken By Lust's
Strange Inhumanity
This Girl Was Persuasive
This Girl I Could Not Trust
The Girl Was Bad
The Girl Was Dangerous

I Never Knew
But I Was Living In Vain
She Called My House
She Said You Know My Name
And Don't You Pretend
You Never Did Me Before
With Tears In Her Eyes
My Baby Walked Out The Door

She's So Dangerous
The Girl Is So Dangerous
Take Away My Money
Throw Away My Time
You Can Call Me Honey
But You're No Damn Good For Me

Dangerous
The Girl Is So Dangerous
I Have To Pray To God
'Cause I Know How
Lust Can Blind
It's A Passion In My Soul
But You're No Damn Lover
Friend Of Mine

I Can not Sleep Alone Tonight
My Baby Left Me Here Tonight
I Cannot Cope 'Til It's All Right
You And Your Manipulation
You Hurt My Baby

And Then It Happened
She Touched Me
For The Lips Of
A Strange Woman
Drop As A Honeycomb
And Her Mouth Was
Smoother Than Oil
But Her Inner Spirit And Words
Were As Sharp As
A Two-Edged Sword
But I Loved It
'Cause It's Dangerous

Dangerous
The Girl Is So Dangerous
Take Away My Money
Throw Away My Time
You Can Call Me Honey
But You're No Damn Good For Me

Dangerous
The Girl Is So Dangerous
Take Away My Money
Throw Away My Time
You Can Call Me Honey
But You're No Damn Good For Me

Dangerous
The Girl Is So Dangerous
Take Away My Money
Throw Away My Time
You Can Call Me Honey
But You're No Damn Good For Me

Dangerous
The Girl Is So Dangerous
I Have To Pray To God
'Cause I Know How
Lust Can Blind
It's A Passion In My Soul
But You're No Damn Lover
Friend Of Mine
[Ad Libs Out]
Më Shumë Këngë Nga Ledina Çelo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë