Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledio Arapaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5

Ledio Arapaj është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Ledio Arapaj publikon albumin "U Puthen Loti Dhe Kenga".

Në Maj 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Nostalgji".

Në Nëntor 2013, Ledio Arapaj merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Harresa".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist