Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledion Liço - With Or Without You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "With Or Without You" kënduar nga Ledion Liço.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dope (US). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I'll do my time and I won't argue
A broken glass a portrait of you
I play on keys of barely in tune
Foget th reasons I won't resume
It's not me who wanted fame
I just needed to

I cash my life and lost my ID
Apathy is all I see
Leave the numbers all behind me
You are all I've got inside me

I don't need to be encaged
I just need to rearrange

I can't see ou anymore
I can't leave right out th door
After all that we've been through
I can't be with or without you

You finally made it on TV
It's not the way you hoped it'd be
and all the pain of the insanity
was this ever meant to be
And I don't think that I am thee
one that you keep telling me

It's tearing us up
And it's breaking me down
ALL I'll be, I'll be
Withou or without you

Renditja: Top 200
Publikimi: 22/07/2015
Muzika: Briz Musaraj
Teksti: Ledion LiçoMë Shumë Këngë Nga Ledion Liço:


Komente mbi këtë këngëLedion Liço - With Or Without You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "With Or Without You".
3. Video është e këngës "With Or Without You", por nuk këndohet nga Ledion Liço.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.