Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Atdheun

Atdheu

O ATDHE OATDHE SA I BUKUR QE MEJE TI JE MBUSHUR PLOT ME LULE DHE KUR SME JE ARRUE NE MERGIM UN I SHKRETI MALLI PER ATDHEUN ME MBETI MEZI PRES QE TE TE SHOH O ATDHE I SHKRETI TI E SHUM VET NGA TY KAN IK NE MERGIM DHE TI MBETESH PERSERI ATDHEU IM

- poezi nga Ledion


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  33


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet