A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Vula Me “Srmn” Arrin 1 Milionshin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
[27-12-2015]
Reperi i njohur Ledri Vula ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikore "Sun rrin me neve", një këngë e cila që në daljet e para ka arritur pëlqyeshmëri mjaft të madhe.

Ledri sapo ka kaluar 1 milion klikime me "SRMN". Siç duket të gjitha projektet e tij janë më se të pëlyera nga publiku shqiptar.

Orgji të madhe klikimesh Ledri pati edhe me këngën "Shumë Pis" me Era Istrefin, ku rrëmbyen më së shumti klikime gjatë sezonës së verës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019