A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Po Ia Vë Ledirt Këmbët Në Fytyrë


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  6
[05-01-2016]
Reperi i njohur Ledri Vula ishte shumë i angazhuar për fundvit me koncerte nëpër qytete të ndyrshme të Kosovës si dhe një mbrëmje muzikore në Amerikë bashk me reperin G4shi.

Së fundmi ai është kthyer në shtëpi pasi ka kaluar edhe disa ditë pushimi në Brezovicë bashk me familjen.

Në një foto që ai ka postuar në rrjetet sociale Ledri shihet bashk me mikun e tij, qenin simpatik i cili ia ka hedhur këmbët në fytyrë Ledrit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019