A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - 1 Janari


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  78

Fans' Comments

1 🔥🔥

31/12/2017

2017-12-31T23:00:04

Makina si banesë 2 dhomshe
N'qendër t'vëmendjes edhe kur rrina n'qoshe
N'lojë, come in, si motorr i druve
Si me kanë Viti i Ri, hala tu bredh rrugve
Sa e heka pluhnin pi krahve, f**k it
Rest in Peace jetën private, f**k it
Shëndrris si me pas reflektor përmi kaqket
Kur kthehna unë, kthehen edhe dritat në qytet

Refreni:
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Sot osht i pari, osht i pari
Ky djali
Si 1 Janari, osht i pari
Ky djali

Studios pi vyn 1 dhomë e gjumit
Me veti njerz që dalin përpara plumit
Gjakun e ftoftë dimën, gjysh
Prej 10ve jom 9.9, ti je 2sh
Veç e boj, mos më vet qysh
Se ma i miri, jom ndrysh
Unë fresh ti je ndyrshk
Kur të kqyrsh
Me dostat bukën e ndaj n'dysh
Man, preke hunën dojn me na ra msysh
Krejt na njohin, kot ti pytsh, Vula
Nuk e zgati, i bi shkurt si fejza
Fjalt e mia rrezik, si guri në protesta

Refreni:
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Sot osht i pari, osht i pari
Ky djali
Si 1 Janari, osht i pari
Ky djali


Lyrics submited by Xhulianoe-Cards (7)

U krijua nga eleana 2018-06-21 15:52:33
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Fresh si 1 Janari, si 1 Janari
Ky djali
Sot osht i pari, osht i pari
U krijua nga ELA 2018-02-13 17:45:21
Nuk e zgati, i bi shkurt si fejza
Fjalt e mia rrezik, si guri në
protesta
U krijua nga ELA 2018-02-13 17:46:24
Studios pi vyn 1 dhomë e gjumit
Me veti njerz që dalin përpara plumit
Gjakun e ftoftë dimën, gjysh
Prej 10ve jom 9.9, ti je 2sh
U krijua nga Vivian 2018-01-17 16:42:26
N'qendër t'vëmendjes
edhe kur rrina n'qoshe
2018-01-07 18:24:54
Sa e heka pluhnin pi krahve, f**k it
Rest in Peace jetën private, f**k it
2018-01-01 22:17:23
Prej 10ve jom 9.9, ti je 2sh
Veç e boj, mos um vet qysh
Se ma i miri, jom ndrysh
2018-01-01 19:53:15
Me dostat bukën e ndaj n'dysh

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019