Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Ledri Vula - Rio  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

04/06/2019

2019-06-04T11:58:17

Teksti:

Ledri Vula

Orkestrimi:

REDBOX Entertainment

Video Produksioni:

Supercut
Ajo o ylli i qytetit,
Kejt i bon për veti
Shumë e nxehtë, s'un e preki
She's a queen unë jom mbreti
Edhe nëse verën e ndjeki
She's gonna be my baby
m'ka hi n'zemër e n'men e
Mo s'un e nxjerri.

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej

Kur s't'kom ngat
S'jom rahat
Hajde afër
Çom ma nalt
Shumë privat
Veç një natë
Na dy bashkë e bojna prapë
Vij me t'marrë
Shumë shpejt
bi n'radar
Hupi krejt
S'din as ku
Mu me m'gjet
Unë jom nis
Te ti drejt

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej

Hi Babe, unë jom 10-shi i Brazilit
S'jom ka du me lujt me ty, une veq po t'a silli
Krejt na kishin pas zili se na dokem ma s'miri
Na pershtatem qysh doket, t'njejten kohë edhe stili
Qellimi, me t'bo për veti endellebini
Deri ta vjedhi zemren, nuk e din çka o krimi
Mas'nej pa mu, nuk ka me t'ec, sekondi, ora, data, viti, vera, dimri.
Dojn me na pa keq yeah they've been dreaming
Krejt po kallin mas neve ti kqyre ka del timi
Pershendeti dhe haterat se live jena streaming
Dhe ti futja rolin kryesore se na vet jena filmi, yeah.

Po m'bon ti
Po m'bon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ej


Ky tekst u dërgua nga ledri\'s fans   Rigesa   Albafi23Kartolina (5)

U krijua nga Chansu 2019-06-27 09:16:26
Përshëndeti dhe haterat
Se live jena, streaming
Dhe ti futja rolin kryesor
Se na dy jena vetë filmi
2019-06-14 02:30:33
Kur s't'kom ngat, s'jom rahat
Hajde afër, qoh ma nalt
Shumë privat, veç një natë
Na dy bashkë e bojna prapë
2019-06-09 17:09:55
Edhe nëse verën e ndjeki
She's gonna be my baby
M'ka hi në zemër e në mene
Mo sun e nxjerri
U krijua nga Elisa 2019-06-07 23:44:46
Hi babe
Une jom 10-shi i Brazilit
S'jom kadu me lujt me ty
Une veç po ta silli
2019-06-05 15:14:31
Ajo, ylli i qytetit
Kejt i bon për veti
Shumë e nxeht, sun e preki
She's a queen, unë jom mbreti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet