Lejla Bela Poezi
Lejla Bela

Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Viti I Ri

Në nje nate te bukur ishte viti ri
Sa gezim kishte plot lumturi
Erdhen dajtë e mi festuam
E u gezuam se erdhi viti i ri
Te gjith bashk u gezuam

Ne oren 12:00 2016-ta ishte bere
Te gjith uronin urime vitiri me plot gezime e lumturi
Feste e bukur ishte me familjen time ishte
Dhe shume dhurata kishte

- Poezi nga Lejla Bela{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0