A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja Ime

Kam nje familje qe se harroj kurr
Jan ne zemren time andaj i dua shume
Kur vjen koh e shkolles gjithmon
Me pergatisin
Kur vjen koh e gjumit gjithmon
Me perkedhelin me lumturi
Lumturia ime eshte jasht mase
Qe kam nje familje aq mireberse

- poem written by Lejla Bela


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019