Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lent Bajrami
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3893

Lent Bajrami është këngëtar i njohur. Lent Bajrami i njohur në pubikë me nofkën LENTI.
Lenti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Muzika Popullore dhe LIVE Muzikë Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo.

Ka të mbaruar shkollën e mesme në pamundësi që të vazhdoië tutje duke patur parasysh kushtet e shkollimit. Lidhur me muzikën Lenti filloi të këndojë që në moshën e re.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  jfhghsdgs  

Komente

1


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet