A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Leo - E Pa Drejt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2013

2013-12-05T11:26:45


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Pa Drejt" kënduar nga Leo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Da Killa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e pash ni anderr tkeqe ma prishi gjumin
zor mem kuptu um kuptoni ju qe vuni
kom shum sene mi than me permen naper kang
me ti kallxu probelemet qe mi shkurtojn kamt
pasha ket nat se kom zakon mu derzu
as njerin me harru si pershembull ty qe tdu
muj me thon lirisht edhe me bo me gisht
kta qe dojn mem nda un sfoli fjal me bisht
ju e dini boll mir se kush jom e qa jom
ju e dini shum mir se qa boj e qa thom
ju e dini qa du qat sen ama dhurat
pasha kejt pasha ty pasha ket nat
nuk o kjo hera fundit qe knoj realitet
apet boj kong per ty nproblemin tjeter apet
e verteta jem osht problem i pa zgjedht
une tasht jom tu shku nashta kthena apet

ref.1

ti hajde. nese don mu kan e qet
e don mu kan me mu o jet
ti edin ti qe une qdo sen boj per ty
qa boj une osht mir per shpirtin ton

2.

mu pas kon rahat tybe une skisha knu
amo sjom rahat du me pas qato qe du
kur jom rahat nuk e prishi rahatin
si shti vetit therr per me hup dashnin
nuk jeton nboten reale nese mirren me fjal
shumica njerzve nuk edin qe nuk don tjeter djal
kejt qa din qaq din qaq folin edhe shohin
per ferka palidhje qija nonen t'lodhin
problemet e mija nuk i zgjedh kush
kaja nanen msakatojn zemra mdjeget prush
ej nanush thuj un eboj ato qe du
qata qe ti edon jom une ktu
inati urrejtja ndaj meje
po ti nuk um nje narkomani thu leje
nanush mos u gut kadal ngom pak
droga ma e madhe ntrupin tem osht qika jote ngjakMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019