Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonard Mrishaj

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tropoje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Leonard Mrishaj është një shkrimtar. Leonard Mrishaj eshte nje nder aktivistet me te spikatur ne Partine Demokratike te Shqiperise....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Klevis Maliqi

Samed Hoxhaj

Besart Ramiz Tafaj

Romario Xhaferri

Serael

Mario Gjonaj

Mahir Ademi

Azem Deliu

Leonard Shala

Bujar Meholli

Tags: Leonard Mrishaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet