Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonard Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leonard Shala është një shkrimtar. Leonard Shala vijon mesimet ne gjimnazin "GJON BUZUKU" ne Prizren....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rinor Murati

Perparim Blakaj

Bujar Meholli

Premton Kryeziu

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Qëndrim Dani

Mahir Ademi

Matt K

Kevin Çika

Tags: Leonard Shala, nardi B. Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet