Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonard Shala
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 12 Korrik 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Leonard Shala është shkrimtar. Leonard Shala vijon mesimet ne gjimnazin "GJON BUZUKU" ne Prizren.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet