Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonardo Gashi (Leo) - Dashuri E Vertet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

P1
Zemer per mu je e vemtja femer qe shohin syt e mij
Ti je dashni
Sa te du ti e di
Shpirt dashnia rritet cdo dit
Largesia nuk egziston
Kur vertet dashuron

Refreni

Sa do larg te jem nga ty
Shpirti zemra flen tek ty
Me te dasht asgje dot nuk me ndalon
Bashk do te jemi pergjithmon
P2
Nuk na ndan dot as deti as oqeani
dashnia per ty mdjeg si vullkani
Ne gjith bota po na ka zili
Se mes nesh ka shum dashni


Ky tekst u dërgua nga 01283NonamefrLeonardo Gashi (Leo)
Publikimi: 11/10/2022
Teksti: Gers Alia
Music & Arrengament: Fredi Toska


Leonardo Gashi (Leo) - Dashuri E Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Vertet".
3. Video është e këngës "Dashuri E Vertet", por nuk këndohet nga Leonardo Gashi (Leo).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonardo Gashi (Leo):


Komente 0