Leonida Dhe Ajla

Nuk ka akoma asnjë votë

Leonida Dhe Ajla është një duo artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Era Dhe Elvira

Etleva Dhe Era

Majk N Sam

Ani Dhe Ana

Mirela Dhe Driloni

Gimi Dhe Gazi

Naimi Dhe Adi

Soni N Nice

Havushe Dhe Andrin Salihi

Olta Dhe Elda Sadiku


Tags: Leonida Dhe Ajla

Krijo Një Kartolinë